HISTORIE

Společnost SPEDMAN Global Logistics pochází ze Švédska, kde byl Spedman založen v roce 1983 jako místní spediční společnost.

Po jejím nabytí panevropským přepravním holdingem USS United Shipping Services v roce 2005 vstoupil SPEDMAN na cestu postupného organického růstu, spojeného s přejímáním a integrací nezávislých leteckých a námořních spedičních společností.

SOUČASNOST

Skupina SPEDMAN Global Logistics Group v současnosti provozuje síť přístavních a letištních kanceláří pokrývající všechna hlavní logistická centra v severských zemích, Pobaltí a střední a východní Evropě.

Náš tým dnes tvoří více než 100 zkušených kolegů z 15 národností, umístěných ve 12 zemích a hovořících 20 jazyky.

Usilujeme o dlouhodobé, stabilní a vzájemně výnosné spojení s našimi zákazníky, dodavateli a všemi obchodními partnery.

ZÁLEŽÍ NÁM

Skupina SPEDMAN Global Logistics Group uznává, že základem zájmu o životní prostředí je zdravý respekt k ostatním. Uplatňováním dobrého využití technologií, systémovosti v běžné praxi a informovanosti našich zaměstnanců se budeme snažit minimalizovat jakékoli narušení místního i globálního životního prostředí a kvality života místních komunit, ve kterých působíme.

Chcete -li se dozvědět více o našem závazku chránit životní prostředí, přejděte níže do sekce dokumentů.

Jako člen asociace IATA spolupracuje společnost SPEDMAN Group se všemi významnými leteckými společnostmi a spojuje všechny hlavní letecké přepravy a uzly na všech kontinentech.

Ve společnosti SPEDMAN Group spolupracujeme s celou řadou renomovaných přepravních linek - dopravci používajícími hlubinné kontejnery, regionálními a pobřežními provozovateli i specializovanými majiteli plavidel.

Společnosti skupiny SPEDMAN Group spolupracují s řadou poskytovatelů silničních služeb, aby nabídli skvělou a ekologickou alternativu k námořní a letecké přepravě.

Společnost SPEDMAN Group nabízí prostřednictvím profesionálních poskytovatelů skladování řešení šitá na míru pro různé skupiny komodit.

Naši klienti oceňují naše inovativní „nekonvenční“ myšlení, které umožňuje přepravu různě vysokých a těžkých nákladních kusů po zemi, moři a vzduchem.

Celní odbavení Import / Export, Tranzitní odbavení, formality spjaté s DPH, hlášení Intrastatu, hlášení nákladů spojených s vyložením.

Rychlejší než námořní přeprava, levnější než letecká přeprava. Železniční služby jsou stále častěji využívány v každodenní přepravě!

Nejlepší způsob, jak chránit své podnikání před poškozením nebo ztrátou během přepravy, je uzavřít pojištění nákladu.

Nezávazná cenová nabídka zdarma

Kontaktujte svou místní kancelář Spedman Global Logistics pro nezávaznou cenovou nabídku a objevte širokou škálu našich přepravních a logistických služeb.

Efektivních řešení

Můžete profitovat z našich zkušeností při dodávání efektivních řešení komplexním globálním dodavatelským řetězcům a našeho perfektního servisu.

Safe & Secure

You benefit from our experience in delivering effective solutions to the complex global supply chains with exellent service.

Fast Delivery

You benefit from every innovation, whether it involves a simple extension to our air and ocean freight products, whether it means a development in warehousing.

24/7 Support

All of which explains why you’ll find the team of outstanding support at SPEDMAN ready to apply their passion for solutions in support of your business.